Įspūdingos pergalės fone – nesenstančio Z.Ibrahimovičiaus istorinis pasiekimas

Zlatanas Ibrahimovičius pelnė savo 500-ąjį įvartį karjeroje, o „AC Milan“ namuose „Serie A“ rungtynėse 4:0 sutriuškino „Crotone“ ekipą.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Būtent pirmasis rungtynių įvartis 30-ąją minutę ir buvo jubiliejinis Z.Ibrahimovičiui, jis dar kartą pasižymėjo 64-ąją minutę.

Likusius du įvarčius 69-ąją ir 70-ąją minutėmis mušė Ante Rebičius.

39-rių Z.Ibrahimovičius vien šiame sezone yra mušęs 14 įvarčių per 11 rungtynių.

Per savo 24 metų karjerą švedas žaidė devyniuose skirtinguose klubuose ir septyniose skirtingose lygose.

Profesionalo žingsnius 1999-siais Zlatanas pradėjo „Malmo“ klube, kuriame spėjo pasižymėti 18 kartų.

Tik Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi iš vis dar žaidžiančių futbolininkų gali pasigirti peržengta 500 karjeros įvarčių riba.

„AC Milan“ turi 49 taškus ir užimą pirmąją vietą „Serie A“ turnyro lentelėje. Milano „Inter“ komanda, žengianti antra, turi 2 taškais mažiau.