Italai, vokiečiai ir anglai trypė varžovus, ispanai nudegė namuose

Ketvirtadienio vakarą Europos stadionuose tęsėsi 2022-ųjų metų pasaulio čempionato atrankos varžybos. Sunkiasvorės Vokietija, Italija ir Anglija iškovojo užtikrintas pergales, o ispanai kiek netikėtai nusvilo namuose.

C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, favoritė Italija 2:0 namuose pranoko Šiaurės Airijos futbolininkus.

Parmoje vykusiame mače „Squadra Azzurra“ įvarčius įmušė „Sassuolo“ puolėjas Domenico Berardi (14 min.) ir Romos „Lazio“ atakų lyderis Ciro Immobile (39 min.).

Kiek anksčiau vykusiame kitame grupės mače šveicarai svečiuose 3:1 pranoko bulgarus.

Su šveicarais Lietuvos rinktinė svečiuose žais sekmadienį, o trečiadienį savo aikštėje priims italus.

I grupės mače Anglija Londono „Wembley“ stadione 5:0 pasismagino su grupės autsaideriu San Marinu. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Dominicas Calvertas-Lewinas, po kartą pasižymėjo Jamesas Ward-Prowse'as, Raheemas Sterlingas ir Ollie Watkinsas.

Vokietija netikėtai lengvai 3:0 Duisburge sutriuškino islandus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Leonas Goretzka (3 min.), Kai'us Havertzas (7 min.) bei Ilkay'us Gundoganas (56 min.).

O štai Ispanijos rinktinė Granadoje tik 1:1 sužaidė su graikais. 33-ąją minutę Alvaro Morata išvedė šeimininkus į priekį, tačiau tašką svečiams garantavo 57-ąją minutę iš baudinio įmuštas Anastasio Bakaseto įvartis.