Italijoje laimėjo „AC Milan“, bet ne Turino „Juventus“

Sekmadienio popietę Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse favoritams sekėsi skirtingai.
Giorgio Chiellini
Giorgio Chiellini / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„AC Milan“ vienuolikė net ir be Zlatano Ibrahimovičiaus, kuris rungtynes turėjo praleisti dėl raudonos kortelės, namuose 2:1 susitvarkė su „Genoa“.

Šeimininkus į priekį 13-ąją minutę išvedė Ante Rebičius, tačiau dar prieš pertrauką Genujos ekipa rezultatą išlygino – 37-ąją minutę neklydo Mattia Destro.

Pagirtinai kovoję svečiai taško iš Milano išsivežti nesugebėjo – 68-ąją minutę būtent nuo jų futbolininko Gianluca Scamaccos kamuolys skriejo į savus vartus ir „AC Milan“ šventė pergalę.

Trys taškai jiems leido išsaugoti antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

31-asis turas nenusisekė Turino „Juventus“ klubui, kuris iš Bergamo grįžta su apskritu nuliu – 0:1 pralaimėta „Atalanta“ futbolininkams.

Vienintelis rungtynių įvartis krito pačioje mačo pabaigoje – 87-ąją minutę varžovų vartų sargą nuginklavo Ruslanas Malinovskis.

Po šio mačo įvyko rokiruotė „Serie A“ lyderių ketverte – „Atalanta“ su 64 taškais aplenkė Turino klubą (62 tšk.) ir dabar yra trečia.

Cristiano Ronaldo, kuris rungtynes praleido dėl traumos, ir kompanijai gresia rimtas pavojus kitąmet net nerungtyniauti UEFA Čempionų lygoje – penktoje vietoje esantis „Napoli“ jau šiandien gali pasivyti „Juve“.