Italijoje – „Napoli“ pergalė, „Roma“ pralaimėjimas ir keturi C.Immobile įvarčiai

Italijos „Serie A“ lygoje „Napoli“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, o Ciro Immobile iš Romos „Lazio“ sublizgėjo keturiais įvarčiais.
Ciro Immobile džiaugiasi įvarčiu
Ciro Immobile džiaugiasi įvarčiu / „Scanpix“ nuotr.

Lygoje pirmaujantis „Napoli“ namuose 2:0 įveikė „Hellas Verona“ vienuolikę ir įsirašė 51-ą tašką.

Įvarčius pelnė Kalidou Koulibaly (65 min.) ir Jose Callejonas (78 min.).

Tai ketvirtoji „Napoli“ pergalė iš eilės tarpusavio akistatose. Per šias ketverias rungtynes „Napoli“ pelnė 11 įvarčių ir praleido vos vieną.

Turino „Juventus“ išvykoje 1:0 įveikė „Cagliari“ ir su 50 taškų lieka antroje vietoje. Vienintelį įvartį 74-ą min. pelnė Federico Bernardeschi.

„Lazio“ išvykoje 5:2 susidorojo su „SPAL 2013“ futbolininkais.

C.Immobile per savo karjerą „Serie A“ lygoje buvo atlikęs du „hat-trick'us“, tačiau pirmą kartą į varžovų vartus sugebėjo pasiųsti 4 įvarčius.

Luisas Alberto 5-ą minutę pelnė pirmąjį „Lazio“ įvartį, o po to savo darbą pradėjo C.Immobile, pasižymėdamas 19-ą, 26-ą, 41-ą ir 50-ą minutėmis.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Mirko Antenucci (8 ir 30 min.).

Pergalė „Lazio“ klubui (40 taškų) leido pakilti į 4-ą poziciją, mat „Roma“ (39 taškai) namuose pralaimėjo „Atalanta“ ekipai (30 taškų) ir 20-ajame ture taškų neįsirašė.

„Atalanta“ jau rungtynių pradžioje pelnė du įvarčius – pasižymėjo Andreas Cornelius (14 min.) ir Martenas De Roonas (19 min.).

45-ą minutę M.De Roonas buvo pašalintas iš aikštės, tačiau „Roma“ sugebėjo tik sušvelninti rezultatą – 56-ą min. įmušė Edinas Džeko.

Trijų nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė „AC Milan“, Leonardo Bonucci įvarčio (54 min.) dėka įveikęs „Crotone“ klubą. „AC Milan“ su 28 taškais yra 11-oje vietoje.