Italijoje – pavykusi „Roma“ repeticija prieš ČL pusfinalį ir fantastiškas „Juventus“ išsigelbėjimas

Turino „Juventus“ laimėjo itin svarbų mūšį kovoje dėl „Serie A“ titulo. Gianluigi Buffonas dukart ėmė kamuolį iš savų vartų, tačiau „Juventus“ svečiuose rezultatu 3:2 galiausiai sugebėjo nukauti Milno „Inter“ vienuolikę.
„Inter“ – „Juventus“ rungtynės
„Inter“ – „Juventus“ rungtynės / „Scanpix“ nuotr.

13-ą minutę Diego Costa išvedė „Juventus“ į priekį, o kai po kelių minučių Matias Vecino užsidirbo raudoną kortelę, atrodė, kad „Juventus“ reikalai šiame mače klostysis lengvai.

Tačiau be vieno žaidėjo likusi „Inter“ antrajame kėlinyje atsakė dviem įvarčiais – 52-ą min. pasižymėjo Mauro Icardi, 65-ą – Andrea Barzagli nukreipė kamuolį į savus vartus.

„Juventus“ fantastiškai išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis.

87-ą minutę „Inter“ taip pat įsirašė įvartį į savus vartus, kai kamuolys vartų liniją po Juan Cuadrado išpuolio kirto atšokęs nuo Milano Skriniaro, o pergalingą įvartį 89-ą minutę pelnė Gonzalo Higuainas.

Argentinietis standartinėje situacijoje pasižymėjo smūgiu galva.

Sužaidusi 35 rungtynes „Juventus“ su 88 taškais lieka pirmoje vietoje. „Napoli“ turi 84 taškus, bet šio turo rungtynių dar nežaidė.

Ši „Juventus“ pergalė – gera žinia Romos „Lazio“ ekipai, kuri su „Inter“ kaunasi dėl vietos pirmajame ketverte.

„Inter“ pergalės atveju būtų pakilusi, tačiau dabar su 66 taškais lieka penktoje vietoje.

„Scanpix“ nuotr./„Roma“ futbolininkai

Kitose rungtynėse „Roma“ atliko repeticiją prieš Čempionų lygos atsakomąjį pusfinalio mačą, kuriame, norėdama žengti į finalą, „Roma“ į „Liverpool“ vartus privalės mušti mažiausiai 3 įvarčius.

Šeštadienį namuose „Roma“ 4:1 nugalėjo Veronos „Chievo“ futbolininkus, nors nuo 56 min. žaidė be pašalinto Juano Jesuso.

„Roma“ ekipai įvarčius pelnė Patrickas Schickas (9 min.), Edinas Džeko (40 ir 67 min.) bei Stephanas El Shaarawy (65 min.).

Svečių gretose 88-ą min. pasižymėjo Roberto Inglese, kuris 59-ą min. dar nesugebėjo realizuoti baudinio.