Italijos čempionato lyderio poziciją išsaugojo „Roma“, „Juventus“ patyrė nesėkmę

Kol kitose šalyse vyko taurių turnyrai, Italijos futbolo sirgaliai galėjo mėgautis „Serie A“ pirmenybių kovomis.
Čempionų lygos finalas: „Barcelona“ – Turino „Juventus“
Paulis Pogba. / „Scanpix“ nuotr.

Iš viso trečiadienio vakarą sužaisti aštuoni mačai. Viename jų „Udinese“ futbolininkus užtikrintai 3:1 įveikė čempionato lyderis „Roma“. Rudi Garcia auklėtiniai į priekį išsiveržė jau pačioje mačo pradžioje, kurioje žibėjo gynėjas Maiconas.

Brazilas iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą Miralemui Pjaničiui, tuomet pasižymėjo pats ir po dešimties minučių „giallorossi“ jau pirmavo 2:0. Antrajame kėlinyje įvarčiais dar apsikeitė Gervinho bei Cyrilas Thereau ir „Roma“ įsirašė tris taškus, kurių dėka išlaikė pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Svarbią pergalę taip pat iškovojo bei į aštuntąją poziciją pakilo „Milan“, namie 1:0 palaužęs Veronos „Chievo“. Nors „madų sostinės“ futbolininkai beveik keturiskart daugiau smūgiavo į vartus, vieninteliam po Carloso Baccos perdavimo pasižymėti pavyko Luca Antonelli.

Antra iš eilės „rossoneri“ pergalė galimai reiškia, jog Siniša Mihajlovičius bent jau kuriam laikui išsaugos trenerio postą.

Tuo tarpu tai padaryti gali būti sudėtinga buvusiam „Milan“ strategui Massimiliano Allegri, kurio vadovaujamas Turino „Juventus“ patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart „bianconeri“ turėjo pripažinti „Sassuolo“ pranašumą – 0:1.

Vienintelį įvartį pelnė Nicola Sansone, o dar pirmajame kėlinyje antrą geltoną kortelę užsidirbęs Giorgio Chiellini sudaužė visas „Juvės“ viltis iškovoti bent tašką.

Rezultatai:

„Milan“ – „Chievo“ 1:0
53’ [1:0] Luca Antonelli

„Atalanta“ – „Lazio“ 2:1
16’ [0:1] Lucas Biglia
69 [1:1]' Dušanas Basta (į savus vartus)
86' [2:1] Alejandro Daro Gomezas

„Frosinone“ – „Carpi“ 2:1
51’ [1:0] Danielis Ciofani
67’ [1:1] Luca Marrone
90' [2:1] Paolo Sammarco
72’ Danilo Soddimo („Frosinone“) ir Marco Boriello („Carpi“) pašalinti iš aikštės

„Hellas“ – „Fiorentina“ 0:2
25’ [0:1] Rafaelis Marquezas (į savus vartus)
57’ [0:2] Nikola Kaliničius

„Roma“ –  „Udinese“ 3:1
5' [1:0] Miralemas Pjaničius
10' [2:0] Maiconas
64' [3:0] Gervinho
77' [3:1] Cyrilas Thereau

„Napoli“ –  „Palermo“ 2:0
39’ [1:0] Gonzalo Higuainas
80’ [2:0] Drieass Mertensas

„Sassuolo“ – „Juventus“ 1:0
20’ [1:0] Nicola Sansone
39’ Giorgio Chiellini (“Juventus”) pašalintas iš aikštės

„Torino“ – „Genoa“ 3:3
26’ [0:1] Diego Laxaltas
28’ [1:1] Maxi Lopezas
34’ [2:1] Davide'as Zappacosta
67’ [2:2] Leonardo Pavoletti
89' [3:2] Panagiotis Tachtsidis (į savus vartus)
90' [3:3] Diego Laxaltas