Italijos futbolo čempionate išlieka dvivaldystė

Sekmadienį sužaistose Italijos futbolo čempionato („Serie A“) 17-ojo turo rungtynėse pergales iškovojo abi turnyrinėje lentelėje pirmaujančios komandos – Turino „Juventus“ bei „Milan“.
Kevinas-Prince'as Boatengas džiaugiasi įvarčiu ir „Milan“ pergale.
Kevinas-Prince'as Boatengas džiaugiasi įvarčiu ir „Milan“ pergale. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Juventus“ išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Lecce“ vienuolikės pasipriešinimą. Vienintelį įvartį Alessandro Matri įmušė 27 minutę.

Tuo tarpu Massimiliano Allegri treniruojama „Milan“ taip pat svečiuose 2:0 privertė pasiduoti šį sezoną puikius rezultatus demonstruojančią Bergano „Atalanta“ ekipą.

Pergalę iškovojo ir dviem taškais nuo lyderiaujančių klubų atsiliekantys „Udinese“ futbolininkai, namie 4:1 įveikę „Cesena“ komandą.

„Palermo“ ir „Napoli“ dvikova baigėsi svečių triumfų – 1:3.

Švieslentė

„Udinese“ 4 1 „Cesena“
1' [1 – 0] A.D. Natale
54' [2 – 1] K. Asamoah
75' [3 – 1] D. Basta
82' [4 – 1] A.D. Natale
39' [1 – 1] C.M. Ederis
61' iš aikštės pašalintas M. Lauro
„Roma“ 2 0 Veronos „Chievo“
34' [1 – 0] F. Totti (iš 11 m baudinio)
78' [2 – 0] F. Totti (iš 11 m baudinio)

Bergamo „Atalanta“ 0 2 „Milan“
  22' [0 – 1] Z. Ibrahimovičius (iš 11 m baudinio)
82' [0 – 2] K. Boatengas
„Bologna“ 2 0 „Catania“
51' [1 – 0] N. Cherubinas
90' [2 – 0] M.D. Vaio
78' iš aikštės pašalintas M. Biagianti
„Cagliari“ 3 0 „Genoa“
13' [1 – 0] J. Larrivey (iš 11 m baudinio)
56' [2 – 0] S.V.I. Guerrero
72' [3 – 0] A. Granqvistas (į savus vartus)
66' iš aikštės pašalintas E. Moretti
„Lecce“ 0 1 Turino „Juventus“
  27' [0 – 1] A. Matri
„Novara“ 0 3 „Fiorentina“
  20' [0 – 1] S. Jovetičius (iš 11 m baudinio)
42' [0 – 2] R. Montolivo
49' [0 – 3] S. Jovetičius
„Palermo“ 1 3 „Napoli“
89' [1 – 3] F. Miccoli 35' [0 – 1] G. Pandevas
54' [0 – 2] E. Cavani
60' [0 – 3] M. Hamšikas