Italijos futbolo čempionate – pirmas Milano „Inter“ pralaimėjimas

Tobulai sezoną Italijos pradėjęs Milano „Inter“ klubas patyrė pirmą pralaimėjimą.

Pergalingai žygiavusius ir vos 1 įvartį per pirmuosius penkis turus praleidusius Simone Inzaghi auklėtinius jų pačių sirgalių akivaizdoje 1:2 (1:0) nubaudė „Sassuolo“ vienuolikė.

„Inter“ dominavo pirmajame kėlinyje ir veržėsi į priekį po Denzelio Dumfrieso šūvio (45+1 min.), tačiau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Domenico Berardi švenčia įvartį

Domenico Berardi iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui Nedimui Bajrami (54 min.), o 63 minutę ir pats galingu tolimu šūviu padovanojo pergalę „Sassuolo“ ekipai.

Pirmąją nesėkmę patyrusią „Inter“ vienuolikę „Serie A“ viršūnėje pavijo kitas Milano miesto klubas „AC Milan“. Abu turi po 15 taškų, bet „Inter“ išlieka priekyje dėl geresnio įvarčių santykio.

„AC Milan“ trečiadienį išvykoje 3:1 (2:1) nukovė „Cagliari“ komandą.