Italijos futbolo titanų mūšyje – septyni taiklūs smūgiai ir lemiamas įvartis į savo vartus

Taip jau sutapo, kad antrojo Italijos „Serie A“ futbolo čempionato turo puošmena tapo būtent centrinė dvikova tarp Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubų.
„Juventus“ – „Napoli“
„Juventus“ – „Napoli“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Fantastiško grožio susitikimas baigėsi rezultatyvia aikštės šeimininkų iš Turino pergale – 4:3. Tačiau dar labiau šokiruoja ne įvarčių skaičius, o rungtynių eiga, tiesiog vedusi iš proto.

Turino klubas greitai pabėgo į priekį, kuomet 16 ir 19 minutėmis pasižymėjo Danilo ir Gonzalo Higuainas.

Svečiai pirmajame kėlinyje taip pavojingų progų ir nesukūrė, tačiau antrojo pradžioje pagaliau pradėjo grasinti varžovų vartams.

Nepaisant suaktyvėjusio „Napoli“ žaidimo, 62 minutę po Douglaso Costos perdavimo savo įvartį pelnė ir Cristiano Ronaldo, o „Juves“ persvara tapo nepadori – 3:0.

​

Tačiau po trečiojo įvarčio iš šeimininkų pagrindinę nuostabaus itališko filmo sceną pavogė svečiai iš Neapolio.

Panašiu stiliumi kaip pirmajame kėlinyje „Juventus“, du greitus įvarčius 66 ir 68 minutėmis pelnė Konstantinos Manolas ir po keitimo aikštelėje pasirodęs Hirvingas Lozano.

81 minutę gynėjas Giovanni Di Lorenzo įmušė ir trečią „Napoli“ įvartį – rezultatas tapo lygus.

Bet ir čia buvo ne pabaiga. Rungtynės baigėsi labai nemaloniu incidentu svečiams – į antrą pridėto laiko minutę po baudos smūgio skriejusį kamuolį nepataikęs Kalidou Koulibaly žaidimo įrankį pasiuntė tiesiai į savus vartus.

„Juventus“ klubas iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

„Napoli“ patyrė pirmą pralaimėjimą. Įdomu ir tai, kad dabar pralaimėję 3:4, praėjusią savaitę būtent jie 4:3 įveikė „Fiorentina“.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?