Įtikinama pergale metus pradėjęs „Real“ šoktelėjo į „La Liga“ viršūnę

Netikėtomis lygiosiomis su „Elche“ 2020-uosius užbaigęs Madrido „Real“ klubas naujus metus pradėjo gerokai užtikrinčiau. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai namuose užtikrintai 2:0 įveikė Vigo „Celta“ futbolininkus.
Marco Asensio ir Lucasas Vazquezas
Marco Asensio ir Lucasas Vazquezas / „Scanpix“ nuotr.

Po įvartį karališkasis klubas pelnė abiejų kėlinių pradžiose.

Jau 6-ąją minutę po Marco Asensio perdavimo galva pasižymėjo Lucasas Vazquezas. 53-ąją minutę rezultatą padvigubino jau Lucaso perdavimo sulaukęs M.Asensio.

Šeštą kartą per pastarąsias septynerias rungtynes laimėjęs „Real“ bent jau iki rytojaus užsiėmė „La Liga“ lyderio poziciją.

36 taškus surinkęs „baltųjų“ klubas vienu tašku aplenkė to paties miesto „Atletico“ futbolininkus, tačiau šie yra sužaidę net trejomis rungtynėmis mažiau.

Vieną iš tų mačų „atletai“ žais jau sekmadienį, kai Vitorijoje mėgins įveikti „Alaves“.