Įvartį per pridėtą laiką praleidęs „Inter“ prarado vienvaldžio „Serie A“ lyderio poziciją

Milano „Inter“ klubui nepavyko susigrąžinti vienvaldžio Italijos „Serie A“ čempionato lyderio pozicijos. Antonio Conte auklėtiniai beveik visas rungtynes pirmavo, tačiau galiausiai turėjo tenkintis tik lygiosiomis su Florencijos „Fiorentina“ – 1:1.

Milano klubui įvartį jau 8-ąją minutę smūgiu iš artimos distancijos pelnė Borja Valero, išvedęs svečius į priekį.

„Inter“ prieš varžovus pirmavo praktiškai pusantros valandos, kol antrąją pridėto laiko minutę serbas Dušanas Vlahovičius puikiu smūgiu kaire koja išplėšė „Fiorentina“ ekipai tašką bei pagadino reikalus čempionų titulo siekiantiems varžovams.

„Inter“ po šio mačo turi 39 taškus, o lygiai tiek pat yra surinkęs ir kiek anksčiau sekmadienį pergalę iškovojęs Turino „Juventus“ klubas.

„Fiorentina“ turi 16 taškų ir užima 14-ąją vietą.