J.Mourinho auklėtinius sutvarkęs „AC Milan“ beldžia „kaimynams“ į duris

Italijos „Serie A“ pirmenybėse svarbią pergalę pasiekė vienas iš lyderių „AC Milan“ klubas.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Madų sostinės komanda namuose 3:1 įveikė Jose Mourinho treniruojamą „AS Roma“.

Į priekį milaniečiai išsiveržė jau per pirmąsias keliolika minučių, kai 8-ą minutę baudinį realizavo Olivier Giroud, o 17-ą minutę skirtumą padvigubino Junioras Messias.

Tammy Abrahamas 40-ą minutę pelnė įvartį ir skirtumą sušvelnino iki 1:2, bet visas romėnų viltis išsigelbėti nubraukė 74-ą minutę Ricko Karsdorpo gauta antra geltona kortelė.

Po jos „AS Roma“ liko žaisti 10 prieš 11, o „AC Milan“ netruko tuo pasinaudoti – 82-ą minutę pergalę įtvirtino Rafaelis Leao.

Beje, Romos ekipa rungtynes užbaigė su 9 žaidėjais, nes jau per pridėtą laiką raudoną kortelę užsidirbo ir Gianluca Mancini. Už jo pražangą prieš R.Leao buvo skirtas baudinys, tačiau jo realizuoti nesugebėjo po keitimo pasirodęs Zlatanas Ibrahimovičius.

45 taškus surinkęs „AC Milan“ klubas didina spaudimą lyderiui, kitam Milano klubui „Inter“, kuris šiandien nesužaidė rungtynių dėl chaotiškos situacijos ir koronaviruso atvejų „Bologna“ ekipoje.

Dabar tarp Milano klubų – vos vienas taškas.