JAV rinktinė užsitikrino vietą „Gold Cup“ turnyro ketvirtfinalyje

Pirmąja JAV vykstančio dvylikos vienuolikių Centrinės ir Šiaurės Amerikos bei Karibų šalių regiono futbolo (CONCACAF Gold Cup) čempionato atkrintamųjų varžybų dalyve tapo antrąją pergalę iškovojusi šeimininkė nugalėtojos titulą ginanti JAV rinktinė.
Michaelas Bradley
Michaelas Bradley / „Scanpix“/AP nuotr.

Penktadienį keturių komandų A grupės antrojo turo rungtynėse JAV futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė Haičio ekipą ir užsitikrino pirmą vietą grupėje.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Clintas Dempsey (47 min.).

Antrasis A grupės susitikimas penktadienį tarp Hondūro ir Panamos vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje Luisas Tejada (20 min.) išvedė Panamos komandą į priekį, o antrojo kėlinio pabaigoje rezultatą pavyko išlyginti Andy Najarui (82 min.).

Susitikimo pabaigoje raudona kortelė buvo parodyta Panamos žaidėjui Luisui Henriquezui (90+7 min.).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 2 2 0 0 3:1 6
2. Panama 2 0 2 0 2:2 2
3. Hondūras 2 0 1 1 2:3 1
4. Haitis 2 0 1 1 1:2 1

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kosta Rika 1 0 1 0 2:2 1
1. Jamaika 1 0 1 0 2:2 1
. Kanada 1 0 1 0 0:0 1
3. Salvadoras 1 0 1 0 0:0 1

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Meksika 1 1 0 0 6:0 3
2. Trinidadas ir Tobagas 1 1 0 0 3:1 3
3. Gvatemala 1 0 0 1 1:3 0
4. Kuba 1 0 0 1 0:6 0

Į čempionato ketvirtfinalį pateks dvi kiekvienos grupės bei dvi absoliučiai geriausios trečiąsias vietas užėmusios komandos.