„Jonava“ – vėl sumušta: šįkart skriaudė „Sūduva“

A lygos padangėje – nieko naujo. „Jonavos“ futbolininkai patyrė eilinį triuškinamą pralaimėjimą, kai šeštadienio vakarą 0:4 pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“.
„Sūduva“
„Sūduva“ / fksuduva.lt nuotr.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nekrito, bet po pertraukos Miguelio Moreiros auklėtiniai ėmė skriausti varžovus.

Kule Mbombo sulaukė puikaus perdavimo iš gilumos 48-ąją minutę, suklaidino vartus palikusį vartininką Martyną Matuzą ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Tiago Almeida debiutavo „Sūduvos“ gretose ir pažymėjo pirmąsias rungtynes įvarčiu, kurį po Vaido Slavicko perdavimo mušė galva 63-ąją minutę.

K.Mbombo galiausiai pasižymėjo dubliu 74-ąją minutę – puolėjas itin technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką.

Paskutinę vinį į „Jonavos“ karstą įkalė Giedrius Matulevičius, pasinaudojęs kito debiutanto Diogo Coelho perdavimu iš kairiojo krašto.

„Sūduva“ su 28 taškais dalinasi 4-5 vietas su Vilniaus „Riteriais“, kurie šio turo rungtynes žais vėliau.

„Jonava“ toliau žengia gėdingai. Per 18 rungtynių patyrė jau 17-ąjį pralaimėjimą. Įmuštų ir praleistų įvarčių santykis -56.