„Juventus“ vis neranda rakto į pergales – raudona kortelė ir pralaimėjimas Moncoje

Turino „Juventus“ nesėkmių ruožas tęsiasi. Italijos lygos rungtynėse „Juventus“ 0:1 nusileido „Monza“ vienuolikei, kuriai tai istorinė – pirmoji – pergalė „Serie A“ pirmenybėse.
Angelis Di Maria užsidirbo raudoną kortelę
Angelis Di Maria užsidirbo raudoną kortelę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

40-ą minutę Angelis Di Maria užsidirbo raudoną kortelę ir paliko „Juventus“ žaisti dešimtyje.

Šeimininkai tuo pasinaudojo 74-ą minutę, kai vienintelį mačo įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs danas Chrisas Gytkjaeras.

Įdomu, kad „Monza“ kamuolį kontroliavo net 61 proc. laiko ir atliko 17 smūgių („Juventus“ – 10).

Įskaitant du pralaimėjimus UEFA Čempionų lygoje, „Juventus“ nelaimėjo jau penkerių rungtynių iš eilės.

„Serie A“ lygoje – trys nelaimėtos rungtynės iš eilės.

Dar kraupiau skamba „Juventus“ rungtynių išvykose statistika.

Paskutinę išvykos pergalę Italijos lygoje „Juventus“ šventė dar balandį, o tai penkerių nelaimėtų rungtynių serija (D2 L3) su vos dviem pelnytais įvarčiais.

Primename, kad Čempionų lygos kampaniją „Juventus“ pradėjo identiškais pralaimėjimais 1:2 Lisabonos „Benfica“ ir PSG klubams.

„Monza“ yra dar 1912 m. įkurtas klubas, tačiau „Serie A“ debiutavo tik šiemet. Klubo savininkas yra buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconi.