Kalėdiniame „Premier“ lygos lyderių mūšyje – „Liverpool“ dominavimas

Antrąją Kalėdų dieną „Premier“ lygoje uždarė lyderių grumtynės, kuriose po įtemptos kovos išvykoje 4:0 triumfavo „Liverpool“, patiesęs „Leicester City“ ekipą.
„Leicester City“ – „Liverpool“
„Leicester City“ – „Liverpool“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Roberto Firmino pelnė įvartį dar 31-ąją minutę ir išvedė „raudonuosius“ į priekį.

Jau po pertraukos į šeimininkų vartus krito dar trys įvarčiai: 71-ąją minutę baudinį realizavo Jamesas Milneris, 74-ąją minutę antrąjį savo įvartį mušė R.Firmino, o 78-ąją minutę tašką padėjo Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Po pergalės „Liverpool“ turi 52 taškus ir užtikrintai pirmauja lygoje, „Leicester City“ su 39 taškais žengia antroje vietoje.

Kiek anksčiau pasibaigusiose rungtynėse „Manchester United“ namuose 4:1 nugalėjo „Newcastle United“ klubą.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Matthew Longstaffo įvarčio 17-ąją minutę, bet tuomet prasidėjo „raudonųjų velnių“ vakarėlis.

Anthony Martialis (24 ir 51 min.), Masonas Greenwoodas (36 min.) ir Marcusas Rashfordas (41 min.) nukalė pergalę Mančesterio ekipai.

„Man United“ su 28 taškais užima 7-ąją turnyro lentelės vietą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas