2013-05-05 13:02

Kamuolys nubaudė savimi pasitikintį žioplą vartininką

Serbijos futbolo čempionate įvyko kuriozinė situacija – vartininkas praleido įvartį, ramiai galvodamas, jog kamuolys skrieja į užribį.
Vartininkas padarė klaidą ir kamuolys įskriejo į vartus
Vartininkas padarė klaidą ir kamuolys įskriejo į vartus / youtube.com
Temos: 2 Kamuolys Futbolas

Ketvirtadidenį Serbijos futbolo čempionate santykius aiškinosi Belgrado „Crvena Zvezda“ ir „Jagodina“ klubai.

Antrojo kėlinio pradžioje, kai 2:1 pirmavo Belgrado ekipa, „Jagodina“ futbolininkai nuo 35 metrų nuotolio mušė baudos smūgį. Į vartininko baudos aikštę pasiųstas kamuolys praskriejo pro visus gynėjus ir puolėjus, o „Crvena Zvezda“ vartininkas juodkalnietis Bobanas Bajkovičius visiems rodė, jog mato skriejantį kamuolį ir seka jo trajektoriją.

Vartininkas buvo įsitikinęs, jog kamuolys praskries pro virpstą ir atidurs aikštės užribyje, tačiau įvyko kuriozinis įvykis – sviedinys įskrido į vartus. To nesitikėjo ne tik vartininkas, bet ir varžybų komentatorius, tik po kelių akimirkų prapliupęs kalbėti apie keistą įvartį.

Rezultatas tapo 2:2. Tačiau vartininko laimei, jau po minutės Belgrado futbolininkai pelnė trečiąjį įvartį, B.Bajkovičius daugiau neklydo ir „Crvena Zvezda“ galiausiai nugalėjo 3:2.

Belgrado ekipa šalies čempionate su 59 taškais užima antrąją vietą ir vejasi 61 tašką turintį „Partizan“. Tuo tarpu ketvirtoje pozicijoje esanti „Jagodina“ po šio pralaimėjimo beveik atsisveikino su viltimis iškovoti pirmenybių bronzą – liko tik teorinės galimybės.

VIDEO: Vartininko klaida, lėmusi įvartį
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą