Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

„Kanonierių“ pasveikinimas į „Premier“ lygą grįžusiam kitam Londono klubui – 3 įvarčiai

Šeštadienio popietę dviejų Londono ekipų – „Arsenal“ ir „Fulham“ – akistata pažymėjo naujojo 2020-2021 metų Anglijos „Premier“ lygos sezono pradžią. Pirmajame susitikime didelės intrigos nebuvo – „Arsenal“ triumfavo rezultatu 3:0.
Willianas ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Willianas ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tik per papildomą atkrintamųjų seriją iš „Championship“ į „Premier“ lygą sugrįžę Londono „Fulham“ futbolininkai rimtą signalą apie milžinišką lygių skirtumą gavo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis.

Alexandre Lacazette'as 9 min. pasinaudojo sąmyšiu varžovų baudos aikštelėje. Nei varžovų gynėjai, nei jų vartų sargas nesugebėjo išvalyti savo baudos aikštelės, o galiausiai patogiai po pat kojomis atšokus kamuoliui, jį iš metro atstumo į vartus pasiuntė minėtasis prancūzas.

Visai kaip pirmajame, Mikelio Artetos auklėtiniai įspūdingai startavo ir antrajame kėlinyje.

49 min. įvartį sukūrė „Arsenal“ naujokų duetas – po Williano pakelto kampinio galva pasižymėjo Gabrielis.

57 min. tašką šiame mače padėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, greitoje atakoje sulaukęs perdavimo iš Williano ir tiksliu smūgiu patupdęs kamuolį į tolimą vartų kampą.

Šeštadienį bus sužaistos dar trys rungtynės, kurios vyks skirtingais laikais: 17:00 val. susitiks Londono „Crystal Palace“ ir „Southampton“, 19:30 val. – „Liverpool“ ir „Leeds United“, o 22:00 val. – Londono „West Ham“ ir „Newcastle United“ vienuolikės.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius