„Karalius“ parklupdytas Ispanijoje – „Real“ pralaimėjo derbį „Rayo Vallecano“

Madrido „Real“ klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Ispanijos futbolo čempionate.
Oscaras Trejo švenčia pergalingą įvartį
Oscaras Trejo švenčia pergalingą įvartį / Imago / Scanpix nuotr.

Karališkąjį klubą Madrido derbyje netikėtai 3:2 (2:2) nugalėjo savo tvirtovėje žaidęs kuklus „Rayo Vallecano“ klubas.

Pavojaus varpai Carlo Ancelotti auklėtiniams suskambo jau 5 minutę, kai šeimininkus į priekį išvedė Santi Comesana.

„Real“ pabudo pirmojo kėlinio pabaigoje. Luka Modričius įmušė baudinį (37 min.), o Ederis Militao (41 min.) išvedė svečius į priekį.

Vis dėlto prieš pat pertrauką „Rayo Vallecano“ spėjo rezultatą išlyginti. Tai padarė Alvaro Garcia (44 min.), o antrajame kėlinyje šansą mušti baudinį gavo Oscaras Trejo (67 min.), realizavęs jį antruoju bandymu.

Pirmoji nesėkmė neleido „Real“ (32 tšk.) sugrįžti į pirmąją vietą „La Liga“ pirmenybėse. Pirmauja „Barcelona“ su 34 taškais.

Sensaciją sukūrusi „Rayo Vallecano“ (21 tšk.) pakilo į 8 vietą.