Karštas Londono derbis, „Man City“ vargai Šefilde ir stebuklas Liverpulyje

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą sužaistos šešerios 24-ojo turo rungtynės. Centrinė turo dvikova vyko Londone, kur sostinės derbyje susitiko „Chelsea“ ir „Arsenal“ ekipos.
Davidas Luizas ir Tammy Abrahamas
Davidas Luizas ir Tammy Abrahamas / „Scanpix“ nuotr.

Mačo lūžis įvyko 26-ąją minutę, kai gelbėdamas situaciją po netikslaus Shkodrano Mustafi perdavimo vartininkui, už paskutinės vilties pražangą prieš Tammy Abrahamą buvo išvarytas Davidas Luizas.

Baudinį realizavo Jorginho.

Visgi 63-ąją minutę puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis „Arsenal“ brazilas Martinelli nuskuodė per visą aikštę ir pasinaudojęs N'Golo Kante apmaudžiu kluptelėjimu, netikėtai išlygino rezultatą – 1:1.

84-ąją minutę „Chelsea“ kapitonas Cesaras Azpilicueta įmušė antrą savo šio sezono įvartį ir dar kartą išvedė šeimininkus į priekį, bet jau po akimirkos Hectoras Bellerinas puikiu tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą „kanonieriams“ išplėšė tašką – 2:2.

Tuo tarp Šefilde šalies čempionas „Manchester CIty“ turėjo daug vargo kovodamas prieš puikiai šiemet „Premier“ lygoje atrodantį „Sheffield United“ – 1:0.

Antroje pozicijoje žengiantys Josepo Guardiolos auklėtiniai šeimininkų gynybą pramušė tik 73-ąją minutę, kai po tikslaus Kevino De Bruyne perdavimo pasižymėjo Sergio Aguero.

Tiesa, įmušti „Man City“ galėjo jau ir 36-ąją minutę, bet Gabrielis Jesusas nerealizavo 11 m baudinio.

Stebuklingas lygiąsias svečiuose prieš Liverpulio „Everton“ išplėšė „Newcastle United“ klubas – 2:2. Svečių ekipai atstovaujantis prancūzas Florianas Lejeune vieną po kito įvarčius įmušė 94 ir 95 minutėmis, nors iškapsėjus pagrindiniam laikui „irisai“ turėjo saugią dviejų įvarčių persvarą.

Įdomu tai, kad F.Lejeune aikštėje pasirodė tik 70-ąją minutę.