TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Kauno stadione – kiauras vartų tinklas ir kauniečius suvarpęs Vilniaus „Žalgiris“

Skaudų pralaimėjimą prieš „Kauno Žalgirį“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre patyręs Vilniaus „Žalgiris“ atsirevanšavo A lygoje. Vladimiro Čeburino auklėtiniai svečiuose sutalžė kauniečius 5:2.

Į priekį vilniečiai išsiveržė 21-ąją minutę, kai smūgiu dešine koja kamuolį į tinklą nukreipė Mathiasas Oyewusi.

Nors puolėjo smūgis nebuvo labai stiprus, kamuolys ilgai vartuose neužsibuvo, nes skrodė kiaurai suplyšusį tinklą ir iškrito iš vartų. Nepaisant tokio kurioziško epizodo, teisėjas legaliai pelnytą įvartį įskaitė.

Po 10 minučių svečių iš Vilniaus persvara padvigubėjo – grubia kauniečių gynybos klaida pasinaudojo iš arti smūgiavęs Donatas Kazlauskas.

Persvarą „Žalgiris“ įtvirtino 45-ąją minutę, kai po Ovidijaus Verbicko perdavimo be didelių pastangų iš artimo nuotolio kamuolį į vartus vėl pasiuntė M.Oyewusi.

Mariaus Stankevičiaus auklėtinių triuškinimą svečiai iš sostinės pratęsė po pertraukos. 58-ąją minutę po kampinio galva pasižymėjo Stipe Vučuras, o 66-ąją minutę vėl po O.Verbicko perdavimo vienas prieš vartininką išbėgęs „hat-tricką“ užbaigė M.Oyewusi.

Rezultatą sušvelninti kauniečiams pavyko rungtynių pabaigoje.

83-ąją minutę Edvinas Girdvainis realizavo 11 metų baudos smūgį po to, kai baudos aikštelėje prasižengė „Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas, o vos po dviejų minučių E.Girdvainis pasižymėjo dar sykį, atlikdamas gražų smūgį kulnu po standartinės situacijos.

Pergalė leido vilniečiams sušvelninti atsilikimą nuo A lygos lyderio „Panevėžio“ iki 3 taškų, o kauniečiai išlieka ketvirtoje vietoje, nuo pirmojo trejeto atsilikdami net 15 taškų.