Keturis įvarčius varžovams atseikėjęs „Bayern“ įsirašė lengvus tris taškus

Vokietijos futbolo čempionato Bundeslygos rungtynėse čempiono titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ svečiuose 4:1 pranoko „FC Koln“ ekipą.

Bavarai pagrindinį darbą atliko per pirmąsias 12 žaidimo minučių, kuomet pasižymėjo net trimis tiksliais smūgiais. Įvarčių autoriai – Robertas Lewanodowskis, Kingsley Comanas ir Serge'as Gnabry.

Po pertraukos, 66-ąją minutę, antrą sykį pasižymėjo S.Gnabry, tačiau Manueliui Neueriui „sausų“ vartų išlaikyti nepavyko – svečiams paguodos įvartį 70-ąją minutę pelnė Markas Uthas.

Pergalė „Bayern“ klubui garantavo sugrįžimą į pirmą Bundeslygos vietą, tačiau kova dėl čempiono titulo išlieka labai arši. Vos taškeliu nuo daugkartinių čempionų atsilieka „RB Leipzig“, o apskritai 1-5 vietas skiria tik šeši taškai.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas