Ketvirtasis „Premier“ lygos turas pirmadienį baigtas lygiosiomis tarp „Everton“ ir „Newcastle United“

Pirmadienio vakarą sužaistus paskutiniosios „Premier“ lygos ketvirtojo turo rungtynės, kuriose Liverpulio „Everton“ ir „Newcastle United“ klubai išsiskyrė taikiai 2:2 (1:0).
Demba Ba įmušė tris įvarčius.
Demba Ba įmušė du įvarčius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Į priekį pirmieji išsiveržė šeimininkai, kuriems 15-ą mačo minutę įvartį pelnė Leightonas Bainesas. Antro kėlinio pradžioje, 49-ą min., Demba Ba rezultatą išlygino, tačiau prieš pat rungtynių pabaigą Victoras Anichebe į priekį vėl išvedė šeimininkus.

Tačiau Niukaslio futbolininkai nepasidavė, o jų pastangas vainikavo D.Ba įvartis 90-ą minutę.

Tiesa, 79 min. teisėjai neįskaitė „Everton“ smūgio, kurį svečiai atmušė nuo vartų linijos. Vaizdo įraše matyti, kad kamuolys kirto liniją ir įvartis galėjo būti užskaitytas.

Po šio susitikimo Liverpulio klubas su 7 taškais per ketverias rungtynes yra septintoje, o „Newcastle United“ – dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Southampton“          4 0 0 4  5:14  0

Snaperių įskaitoje pirmauja po 4 kart varžovų vartininkus nuginklavę Robinas van Persie (Manchester United) ir Michu (Swansea City).