Kontrolinėse rungtynėse Italija ir Ispanija išsiskyrė lygiosiomis

Ketvirtadienį įsibėgėjo kontrolinių nacionalinių futbolo komandų rungtynių maratonas. Buvo žaidžiamos devynerios rungtynės Europoje, į aikštę išbėgo ir mūsų kaimynai estai bei būsimos varžovės atrankoje į pasaulio čempionatą – Malta ir Škotija. Įdomiausias mačas vyko Italijoje.
Aritzas Adurizas ir Leonardo Bonucci
Aritzas Adurizas ir Leonardo Bonucci / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tiek kaimynai estai, tiek Malta rungtynes baigė identiškomis lygiosiomis 0:0. Estijos futbolininkai namie žaidė su Norvegija, o Malta taip pat namie priėmė Moldovos futbolininkus.

Su Estija birželio 29 dieną Baltijos taurės turnyre žais Lietuvos futbolininkai. rungtynės vyks Klaipėdoje.

Įdomiausios vakaro rungtynės vyko Italijos mieste Udinėje, kur Italijos rinktinė priėmė Europos čempionę Ispaniją.

Italijos futbolininkai pirmajame kėlinyje žaidė sėkmingiau, atakavo geriau, tačiau Davidas de Gea per pirmąsias 45 minutes rimtai padirbėjo tik kartą. Tuo tarpu ispanai per visą kėlinį neatliko nė vieno smūgio.

Įvartį šeimininkai pasiekė 68-ąją min., kai pasižymėjo Lorenzo Insigne. Prieš kelias minutes puikų Alessandro Florenzi smūgį atmušęs D.de Gea jau po penkių minučių traukė kamuolį iš tinklo.

Sužaidus 50 min. aikštėje pasirodęs „Napoli“ klubo saugas surengė puikią kontrataką su Emanuele Giaccherini ir po pastarojo perdavimo nuginklavo vartininką.

Jau po dviejų minučių Ispanija atstatė lygybę. Po Cesco Fabregaso perdavimo į baudos aikštelę smūgį atliko Alvaro Morata. Vartų sargas Gianluigi Buffonas atmušė kamuolį nevykusiai ir šis nuskriejo pas Aritzą Adurizą, kuris lengvai įmušė įvartį.