Kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis su čekų „Duklos“

Ypač prastų oro sąlygų iš Aja Napos išginti žalgiriečiai Larnakoje sužaidė lygiosiomis su Prahos „Dukla“ vienuolike – 1:1 (1:1).
„Žalgirio“ žaidėjas
„Žalgirio“ žaidėjas / zalgiris-vilnius.lt nuotr.

Rungtynes gana šaltu ir niūriu oru – 8 laipsniai šilumos – aktyviau pradėjo net 11 kartų Čekoslovakijos futbolo čempionatą bei 8 kartus šalies futbolo taurę laimėjęs klubas iš Čekijos. Po kelių pavojingų „Duklos“ futbolininkų smūgių virš vartų, 19-ą minutę Saulius Klevinskas buvo privertas traukti kamuolį iš savo ginamų vartų.

Po to žalgiriečiai kiek atkuto, pradėjo patikimiau žaisti gynyboje ir organizuoti vieną ataką po kitos. 41-ą minutę Jakubas Wilkas iš aikštės krašto pakėlė kamuolį Kristis Andreou, kuris baudos aikštelėje buvo pargriautas varžovų gynėjo. Arbitro skirtą 11 metrų baudos smūgį realizavo Linas Pilibaitis.

Antrajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, o rungtynių pabaigoje Lietuvos čempionai suorganizavo priešininkų vartų šturmą, kuriam šviežumo pridėjo aikštėje pasirodę Paulius Janušauskas, Algis Jankauskas ir Edvinas Baniulis.

„Žalgiris“ – „Dukla“ 1:1
19' 0:1 Blažekas
41' L. Pilibaitis (11 m. baudinys)

Sudėtis: Saulius Klevinskas, Egidijus Vaitkūnas, Semiras Kerla, Georgas Freidgeimas (79' Algis Jankauskas), Andro Švrljuga, Jurijus Kendyšas, Linas Pilibaitis, Elivelto (82' Edvinas Baniulis), Vytautas Lukša, Jakubas Wilkas (69' Paulius Janušauskas), Kristis Andreou.