Kosmosas: E.Haalandas mušė penkis įvarčius Anglijos futbolo taurėje

Fantastišką pasirodymą Anglijos futbolo taurėje antradienio vakarą surengė norvegas Erlingas Haalandas.

„Manchester City“ puolėjas įmušė net penkis įvarčius, o jo vedama ekipa taurės aštuntfinalyje išvykoje net 6:2 (3:1) sutriuškino kitą „Premier“ lygos klubą „Luton“.

Antrą sykį karjeroje penkis įvarčius per vieną mačą su „City“ apranga mušęs E.Haalandas pasižymėjo 3, 18, 40, 55 ir 58 minutėmis.

Net keturis rezultatyvius perdavimus jam atliko Kevinas De Bruyne.

77-ąją minutę mačo didvyris sėdo ant suolo, o paskutinį įvartį svečiams mušė kroatas Mateo Kovačičius (72 min.).

„Luton“ gretose abu sykius pasižymėjo Jordanas Clarkas (45 ir 52 min.).

Pepo Guardiolos auklėtiniai žengė į Anglijos FA taurės ketvirtfinalį, o varžovą jame sužinos trečiadienio vakarą, ištraukus burtus.

Kitame aštuntfinalio mače antroje lygoje rungtyniaujantis „Leicester“ klubas išvykoje po pratęsimo 1:0 eliminavo „Bournemouth“ iš aukščiausiojo diviziono.

Pergalingą įvartį 105-ąją minutę mušė Abdulas Issahaku.

Dramatiškai į ketvirtfinalį žengė „Newcastle United“. „Premier“ lygos klubas tik po baudinių serijos 4:3 palaužė Blakberno „Rovers“ futbolininkus iš antrosios Anglijos lygos.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Newcastle“ pirmavo po Anthony Gordono šūvio 71 minutę, bet rezultatą netrukus lygino Sammie Szmodicsius (79 min.).

Baudinių serijoje didvyriu tapo „Newcastle“ vartų sargas Martinas Dubravka, atrėmęs du „Rovers“ futbolininkų smūgius.

Įspūdingai M.Dubravka žaidė ir rungtynių metu, ne sykį gelbėjęs savo ekipą.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas