Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Kova dėl ketverto intensyvėja: laimėjo ir „Leicester“, ir „Manchester United“

Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojas jau aiškus, bet kova dėl vietos pirmajame ketverte tik įgauna pagreitį. Ketvirtadienio vakarą pergales iškovojo abi į kito sezono UEFA Čempionų lygos bilietus besitaikančios ekipos.
„Manchester United“ žaidėjai
„Manchester United“ žaidėjai / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtoje vietoje esantis „Leicester City“ pasiekė pergalę namuose. Brendano Rodgerso auklėtiniai 2:0 nugalėjo „Sheffield United“.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Ayoze Perezas (29 min.) ir Demarai Gray'us (79 min.).

Sėkmingai 36-ojo turo rungtynes sužaidė ir „Manchester United“, Londone taip pat 2:0 nugalėjęs „Crystal Palace“.

„Raudonieji velniai“ išsiveržė į priekį jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai gražiai suklaidinęs gynėją kamuolį į tinklą nukreipė Marcusas Rashfordas.

Pergalę po to paties M.Rashfordo perdavimo 78-ąją minutę įtvirtino Anthony Martialis.

Likus dviem turams, į 3 ir 4 vietas „Premier“ lygoje pretenduoja trys komandos – Londono „Chelsea“, „Leicester“ ir „Man Utd“. Visas jas skiria tik taškas.

Įdomu tai, kad Lesterio ir Mančesterio komandos tarpusavyje žais paskutiniame 38-ajame ture.