Kovoje dėl FA taurės „Arsenal“ palaužė Anglijos čempionus

„Wembley“ stadione, stebint beveik 90 tūkst. žiūrovų, Londono „Arsenal“ rezultatu 2:1 palaužė Londono „Chelsea“ ir iškovojo Anglijos FA taurę.
„Arsenal“ – „Chelsea“
„Arsenal“ – „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

Kanonieriai į priekį išsiveržė jau 4-ą rungtynių minutę, kai užsnūdusią „Chelsea“ gynybą nubaudė Alexis Sanchezas.

Teisėjams reikėjo pasitarti, ar įskaityti įvartį, tačiau „Chelsea“ apeliacijos dėl čiliečio žaidimo ranka vaisių nedavė.

68 minutę „Chelsea“ liko žaisti be Victoro Moseso, kuriam už vaidybą varžovų baudos aikštelėje buvo parodyta antroji geltona kortelė.

Nepaisant to, 76 minutę Diego Costa sugebėjo rezultatą išlyginti.

Tiesa, neilgam – po trijų minučių Aaronas Ramsey buvo paliktas be priežiūros ir smūgiu galva pelnė pergalingą įvartį.

„Arsenal“ FA taurę laimėjo trečią kartą per pastaruosius ketverius metus.

Arsene'as Wengeras šį trofėjų laimėjo jau septintą kartą – daugiau nei bet kuris kitas treneris.