Kroatijos futbolo čempionate – dramatiška V.Dambrausko auklėtinių pergalė

Sunkią, bet itin svarbią pergalę Kroatijos futbolo čempionate penktadienį šventė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas.
Mindaugas Nikoličius ir Valdas Dambrauskas
Mindaugas Nikoličius ir Valdas Dambrauskas / „HNK Hajduk Split“ nuotr.

Dėl medalių Kroatijos pirmenybėse kovojanti lietuviškoji Splito komanda namie 2:1 (1:0) palaužė paskutinę vietą čempionate užimantį „Hrvatski Dragovoljac“ klubą.

Šeimininkai, į starto sudėtį išleidę ir 17-metį Roką Pukštą, užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau 6 minutę išsiveržė į priekį – pasižymėjo Nikola Kaliničius.

„Hajduk“ ir toliau kontroliavo tempą bei rezgė pavojingesnes atakas, bet antrojo kėlinio pradžioje svečiai netikėtai rezultatą išlygino. Tai padarė Marija Friganas (52 min.).

Šeimininkai dar aktyviau metėsi į puolimą, bet išplėšti pergalę jiems pavyko tik pačioje pabaigoje. 88 minutę didvyriu tapo „Hajduk“ lyderis Marko Livaja.

Po šio laimėjimo Splito klubas (66 tšk.) pakilo į 2 vietą Kroatijos futbolo čempionate. Pirmauja dviem taškais daugiau turintis ir rungtynėmis mažiau sužaidęs Zagrebo „Dinamo“ (68 tšk.).

„Hajduk“ ekipai ant kulnų lipa ir trečią vietą užimantis „Osijek“ (64 tšk.), taip pat turintis rungtynes atsargoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas