Kroatijos milžinų mūšyje Zagrebe – „Hajduk“ pralaimėjimas

Kroatijos futbolo čempionate įvyko dviejų didžiausių konkurentų – Zagrebo „Dinamo“ ir Splito „Hajduk“, kurio komandą treniruoja Valdas Dambrauskas – mūšis. Šalies sostinėje vykusias rungtynes „Dinamo“ laimėjo 4:1 (0:1).
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / Ante Cizmic/CROPIX/SIPA nuotr.
Temos: 2 Futbolas Sportas

Zagrebo ekipa kontroliavo rungtynių eigą nuo pirmųjų minučių, tačiau būtent svečiams pavyko įmušti pirmiesiems – per teisėjo kompensuotą pirmojo kėlinio laiką pasižymėjo Jani Atanasovas.

Lūžis įvyko antrojo kėlinio viduryje – 61 min. „Dinamo“ rezultatą išlygino, o 64 min. ir persvėrė savo naudai. 84 min. šeimininkai pasižymėjo dar kartą, o tašką padėjo jau per teisėjo kompensuotą laiką.

Nugalėtojai per šį mačą kamuolį kontroliavo 62 proc. laiko, o atliktų smūgių statistika yra 18:6 (11:4 į vartų plotą) jų naudai.

Splito komanda turėjo mažiau laiko pasiruošti šeštadienio mūšiui Zagrebe, nes dar trečiadienį žaidė sunkias UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos rungtynes Portugalijoje. Tuo metu „Dinamo“ savo Čempionų lygos atrankos mačą su Razgrado „Ludogorec“ žaidė antradienį savo aikštėje.

Po šio mačo „Dinamo“ liko vienvaldžiu Kroatijos čempionato lyderiu (13 taškų po 5 rungtynių), o „Hajduk“ lieka antras (6 taškai po 3 rungtynių).

Per kitas šeštadienio rungtynes „Gorica“ namie 3:2 (0:1) palaužė Zagrebo „Lokomotiva“. Paulius Golubickas nugalėtojų ekipoje žaidė iki pertraukos.

Po šios pergalės „Gorica“ (5 taškai po 4 rungtynių) pakilo į penktąją vietą.