Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!

L.Messi sugrįžimas paženklintas pašalinimais ir triuškinama pergale

Prancūzijos futbolo čempionate Paryžiaus PSG į sudėtį įtraukė po suspendavimo į komandą sugrąžintą Lionelį Messi ir iškovojo lengvą pergalę.
Kylianas Mbappe ir Lionelis Messi.
Kylianas Mbappe ir Lionelis Messi. / REUTERS nuotr.

35 metų argentinietis buvo suspenduotas 2 savaitėms, kai be klubo leidimo išvyko į Saudo Arabiją ir praleido treniruotę. Futbolininkas dar prieš savaitę atsiprašė dėl savo elgesio, tačiau leidimą vėl prisijungti prie komandos gavo tik pirmadienį.

Po keleto pratybų su PSG L.Messi buvo įtrauktas į starto sudėtį šio vakaro rungtynėms su „Ajaccio“ ir prisidėjo prie triuškinamos pergalės rezultatu 5:0 (2:0).

Paryžiaus klubui dar pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Fabianas Ruizas (22 min.) ir Achrafas Hakimi (33). Po pertraukos dukart pasižymėjo Kylianas Mbappe (47, 54), o 73 min. kamuolys į vartus pateko nuo svečių ekipos žaidėjo.

Rungtynes abi komandos baidė turėdamos po 10 žaidėjų. 78 min. raudonąją kortelę prieš save išvydo A.Hakimi, o jau 82 min. toks pat likimas ištiko „Ajaccio“ žaidėją Thomasą Mangani.

Po šio vakaro rungtynių Prancūzijos čempionate pirmaujantis PSG turi 81 tašką ir 6 taškais lenkia „Lens“ futbolininkus.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną