„La Liga“: dviejų įvarčių persvarą turėjusi „Sevilla“ sudegė baskų žemėje

Kurį laiką Ispanijos čempionate pirmavusi „Sevilla“ ketvirtadienio vakarą apmaudžiai sudegė Baskijoje. „La Liga“ 6-ojo turo rungtynėse Andalūzijos klubas svečiuose 2:3 nusileido „Eibar“ vienuolikei, nors pirmavo 2:0.
Julenas Lopetegui
Julenas Lopetegui / AFP/„Scanpix“ nuotr.

11-ąją minutę Lucas Ocampos išvedė svečius į priekį, o 33-ąją Oliveris Torresas padvigubino persvarą, tačiau baskai ginklų nesudėjo.

„Eibar“ per septyniolika antrojo kėlinio minučių įmušė tris sykius ir šventė pirmąją šio sezono pergalę.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Fabian Orellana (65 min. iš 11m), Pedro Leonas (77 min.) bei Cote (82 min.).

Po antro iš eilės pralaimėjimo „Sevilla“ turi 10 taškų ir užima septintą poziciją.

„Eibar“ su 5 taškais iš priešpaskutinės pozicijos pakilo į 16-ąją.