„La Liga“: pergales šventė visos Ispanijos futbolo milžinės

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pergales iškovojo Madrido ekipos „Atletico“ ir „Real“, o užtikrinčiausiai tris taškus iškovojo „Barcelona“.
Vinicius Junioras
Vinicius Junioras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Levante“ ekipą.

Vienintelį įvartį nuo 11 mterų žymos 57-ąją minutę pelnė Antoine'as Griezmannas.

„Barcelona“ be didesnio vargo 3:0 sumušė „Eibar“ futbolininkus.

Dublį katalonams pelnė Luisas Suarezas, mušęs 19-ąją ir 59-ąją minutėmis.

53-ąją minutę pasižymėjo ir Lionelis Messi.

Buksuojantis Madrido „Real“ klubas išvykoje sunkiai, bet 2:1 palaužė „Real Betis“ ekipą.

„Karališkąjį“ klubą į priekį išvedė Luka Modričius. Geriausiu pasaulio futbolininku išrinktas kroatas vartininką nuginklavo 13-ąją minutę.

Tačiau 67-ąją minutę pusiausvyrą sugebėjo atstatyti Sergio Canalesas.

Vis tik 22-jų Dani Ceballosas, mušęs 88-ąją minutę, išplėšė „Real“ ekipai pergalę ir tris svarbius taškus.

„Barca“ (43 tšk.) po 19 rungtynių žengia pirmoje vietoje, „Atletico“ klubas (38 tšk.) yra antras, o „Real“ (34 tšk.) – ketvirtas.