„La Liga“ pirmenybėse – įspūdingos „Atletico“ ir „Real“ pergalės

Madrido komandos „Real“ ir „Atletico“ identiškais rezultatais 3:0 sumušė savo varžovus „La Liga“ pirmenybėse.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Real“ pasismagino rungtynėse namuose prieš Alaveso „Deportivo“.

Ilgai laukė pirmojo įvarčio „karališkasis“ klubas, tačiau galiausiai Marco Asensio ledus pralaužė 63-ąją minutę.

Antrąjį įvartį 80-ąją minutę pridėjo Vinicius Junioras, o tašką padėjo per pridėtą laiką baudinį realizavęs Karimas Benzema.

„Atletico“ išvykoje laimėjo prieš Pamplonos „Osasuna“ ekipą.

„Atletico“ komandą į priekį jau 3-ąją minutę išvedė jaunasis Joao Felixas. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nekrito, tačiau „Osasuna“ futbolininkai sudrebino svečių vartų virpstą.

Po pertraukos krito nuostabus įvartis. „Atletico“ apsigynė nuo varžovų kampinio, o Luisas Suarezas greitoje atakoje pastebėjo, jog varžovų vartininkas užsiėmęs blogą poziciją. Urugvajietis šovė iš itin toli ir pelnė įvartį.

Tašką 89-ąją minutę padėjo Angelis Correa, Koke perdavimą pavertęs gražiu įvarčiu po laimėtų lenktynių link kamuolio su vartininku.

„Real“ su 57 taškais yra pirmoje Ispanijos čempionato vietoje, „Atletico“ turi 42 taškus ir žengia ketvirtas.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti