„Lazio“ sensacingai palaužė „Juventus“ ir iškovojo bilietą į Italijos taurės finalą

Antradienį buvo sužaistos vienintelės Italijos taurės (Coppa Italia) turnyro pusfinalio rungtynės.
Įspūdingame „Juventus“ ir „Lazio“ mače kelialapį į Italijos taurės finalą iškovojo pastarieji / „Scanpix“ nuotr.

Romoje susitiko vietos „Lazio“ ir Turino „Juventus“. Pergalę ir kelialapį į taurės finalą rezultatu 2:1 iškovojo šeimininkai iš Italijos sostinės.

Pirmąjį šių varžybų įvartį galva pelnė Alvaro Gonzalezas. Antrojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ futbolininkams pavyko išlyginti rezultatą. Tačiau „Lazio“ per pridėtas 6 minutes nepasidavė ir visai netrukus po Sergio Floccari įvarčio iškovojo įspūdingą pergalę.

Pirmasis mačas tarp šių Italijos gigančių baigėsi lygiosiomis 1:1, tad A.Gonzalezo ir S.Floccari įvarčiai „šviesiai mėlyniems“ padovanojo kelialapį į finalą.

„Lazio“ futbolinikų Italijos taurės finale lauks mūšis su „AS Roma“ ir Milano „Inter“ poros nugalėtoju. Pirmosios tarp šių komandų rungtynės baigėsi „romėnų“ pergale 2:1. Lemiama dvikova „San Siro“ stadione įvyks balandžio 17 dieną.

„Lazio“ 2 – 1 „Juventus“
(Pirmas mačas 1-1, bendras rezultatas 3-2)
53‘ [1 – 0] A.Gonzalezas
90‘ [1 – 1] A.Vidalis
90‘ [2 – 1] S.Floccari