Legendos gulbės giesmė: „Žalgiris“ išlydėjo Saulių Mikoliūną pergale

Vilniaus „Žalgiris“ gražiai atsisveikino su karjerą baigusia klubo legenda Sauliumi Mikoliūnu. Paskutinėse sezono rungtynėse vilniečiai 1:0 įveikė Alytaus „Dainavą“.

39-erių S.Mikoliūnas paskutines karjeros rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas sužaidus 13 minučių – būtent tokį numerį per karjerą vilkėjo futbolininkas.

Žalgirietis padėkojo ir komandos draugams, ir varžovams, ir arbitrui, o tuomet nuėjęs atidavė duoklę ir „Žalgirio“ sirgaliams „Pietų IV“.

Pratęsus rungtynes, pergalę „Žalgiriui“ išplėšė Arvydo Novikovo įvartis 27-ąją minutę. Jis tikslų smūgį dedikavo S.Mikoliūnui, su kuriuo daugelį metų kartu gynė Lietuvos rinktinės, o karjeros pabaigoje – ir „Žalgirio“ garbę.

„Žalgiris“ sezoną užbaigė antroje vietoje ir kitąmet žais UEFA Konferencijų lygos atrankoje. „Dainava“ liko aštunta.