TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Leicester“ atokvėpis: pasiekta pirma pergalė per pusantro mėnesio

Ugningai Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjęs ir kurį laiką net antroje vietoje žygiavęs „Leicester City“ klubas pastaruoju metu išgyveno ne patį geriausią laikotarpį – „lapės“ nuo sausio 22-osios nebuvo iškovojusios nė vienos pergalės. Vis tik pirmadienio vakarą ši nemaloni serija galiausiai nutrūko – Brendano Rodgerso auklėtiniai namuose 4:0 susitvarkė su Birmingamo „Aston Villa“ futbolininkais.
Brendanas Rodgersas ir Jamie Vardy
Brendanas Rodgersas ir Jamie Vardy / „Scanpix“ nuotr.

Į priekį Lesterio komanda išsiveržė tik pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 40-ąją minutę į vartininko paliktus tuščius vartus įmušė Harvey Barnesas.

Antrasis kėlinys jau tapo tikru „Leicester“ pasismaginimo lauku.

63-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo po keitimo pasirodęs Jamie Vardy, kuriam tai buvo pirmasis įvartis „Premier“ lygoje per beveik tris mėnesius, o 79-ąją minutę tas pats J.Vardy pasižymėjo ir antrąsyk, nukreipdamas kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Vyšnią ant torto dar po šešių minučių uždėjo taip pat antrą įvartį pasiekęs H.Barnesas, pasižymėjęs po antrojo Marco Albrightono rezultatyvaus perdavimo.

53 taškus surinkęs „Leicester“ klubas išlaiko trečiąją turnyrinės lentelės poziciją, nuo maču mažiau sužaidusio „Manchester City“ atsilikdamas 4 taškais.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?