Lenkijoje – pirmasis A.Novikovo įvartis vilkint „Legia“ marškinėlius

Arvydas Novikovas pelnė įvartį, o jo atstovaujamas Varšuvos „Legia“ klubas šventė pergalę 2:1 prieš Kelcų „Korona“.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / Facebook.com

Geriausiu praėjusių metų Lietuvos futbolininku išrinktas A.Novikovas pasižymėjo 25-ąją minutę, kai pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Lietuvis sulaukė gero Pawelo Stolarskio perdavimo ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į tinklą.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, kai 45-ąją minutę pasižymėjo Michalas Papadoupulos.

„Legia“ komandai pergalę išplėšė Vako Gvilia, pasižymėjęs 90-ąją minutę.

Tai buvo antras Lenkijos čempionato turas, pirmajame „Legia“ patyrė pralaimėjimą.