Lesterio klubas pakilo į trečią vietą, puolėjas – į pirmą

Jamie Vardy pelnė įvartį ir padėjo „Leicester City“ klubui užkopti į trečią vietą Anglijos lygoje po 2:0 laimėtų rungtynių sekmadienį prieš „Crystal Palace“.
Jamie Vardy
Jamie Vardy / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Turkas gynėjas Caglaras Soyuncu įmušė pirmą įvartį 57 minutę, o J.Vardy įtvirtino pergalę 88 minutę po kombinacijos su Demarajumi Gray.

Tai buvo dešimtasis J.Vardy įvartis šį Anglijos lygos sezoną – jis vėl tapo rezultatyviausių lygos žaidėjų lyderis, atsiplėšęs nuo Sergio Aguero („Manchester City“) ir Tammy Abrahamo („Chelsea“), kurie yra pasižymėję įvarčiais po 9 kartus.

Lesterio futbolininkai susilygino taškais su Londono „Chelsea“ ir stumtelėjo šią komandą į ketvirtą poziciją, nes pralenkė pagal įmuštų ir praleistų įvarčių santykį.

Lesterio klubas atsilieka nuo lyderio „Liverpool“ aštuoniais taškais, o nuo antroje vietoje žengiančio „Manchester City“ – dviem taškais po 11 turų.

Kitame sekmadienio Anglijos lygos mače Liverpulio „Everton“ sužaidė 1:1 su Londono „Tottenham Hotspur“, kuris šį sezoną tėra tik vienuoliktas.