LFF taurė: Vilniaus „Žalgiris“ savo varžovų nepasigailėjo

Šeštadienį baigėsi trejos 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko taurės savininkas bei šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Stumbras“ bei Pirmoje lygoje žaidžianti Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė.
Elivelto
Elivelto / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Žalgirio“ futbolininkai svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino Pirmos lygos dalyvę vietos „Palangos“ ekipą, o „Nevėžis“ išvykoje 2:1 (0:1) įveikė kitą Pirmos lygos dalyvę Gargždų „Bangos“ komandą.

Septintuoju ketvirtfinalio dalyviu tapo Kauno „Stumbro“ klubas. A lygos vidutiniokė svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Pirmoje lygoje žaidžiančią „Panevėžio“ ekipą.

Anksčiau vietas turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino Telšių „Džiugas“ (Pirma lyga), Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, Marijampolės apskrities futbolo federacija), ŠFK „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų zona) bei praėjusio sezono šalies pirmenybių bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“.

Paskutinis ketvirtfinalio dalyvis paaiškės sekmadienį Marijampolėje, kur vietos „Sūduva“ priims„Trakų“ klubą.

LFF taurės turnyro ketvirtfinalio burtai bus traukiami rugpjūčio 9 dieną.