Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

Lietuvių grupėje – fantastiškai išplėšta juodkalniečių pergalė prieš bulgarus

2024 m. Europos čempionato atrankos G grupėje pergalę iškovojo šią savaitę Lietuvoje viešėjusi Juodkalnijos rinktinė, namuose 2:1 palaužusi bulgarus.
Stevanas Jovetičius švenčia pergalingą įvartį
Stevanas Jovetičius švenčia pergalingą įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę juodkalniečiai išplėšė nepaisant to, kad nuo 59-os minutės rungtyniavo be pašalinto Igoro Vujačičiaus.

Šeimininkai išsiveržė į priekį baigiantis pirmajam kėliniui, kai pasižymėjo Stefanas Savičius.

Bulgarai 79-ą minutę rezultatą po Preslavo Borukovo smūgio išlygino.

Kaip lietuviai mušė į juodkalniečių vartus, taip ir juodkalniečiai šįkart – pergalingą įvartį pasiekė jau per teisėjo pridėtą laiką.

95-ą minutę mačo herojumi tapo Stevanas Jovetičius.

Primename, kad Lietuva ir Juodkalnija sužaidė lygiosiomis 2:2 po to, kai F.Černychas pelnė įvartį 94-ą mačo minutę.

Standings provided by Sofascore

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius