Lietuvos devyniolikmečių rinktinė apmaudžiai krito prieš Islandiją

Atrankos į 2022 metų Europos čempionatą trečiojo turo rungtynėse Tomo Ražanausko treniruojama Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė rezultatu 1:2 nusileido Islandijos komandai bei pasirodymą atrankoje baigė. Vienintelį lietuvių įvartį pelnė Gvidas Gineitis.
Lietuvos U-19 rinktinė
Lietuvos U-19 rinktinė / nuotr. LFF

Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos buvo pasiruošusios žaisti pirmu numeriu, tad pavojingų epizodų netrūko nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Lietuvių gretose aktyviausias buvo G.Gineitis, kuris turėjo šansą pasižymėti du kartus.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Gustas Jarusevičius apvedė tris varžovus, atliko puikų perdavimą G.Gineičiui, o šis mušė tiksliai.

Iškart po to islandai krito į žaidybinę duobę, o lietuviai, deja, tuo nepasinaudojo. Arčiausiai antrojo įvarčio buvo Armandas Kučys, tačiau savuoju šansu jis nepasinaudojo.

Rungtynių lemtis buvo išspręsta kėlinio viduryje, kai į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Islandai jį realizavo ir rezultatas tapo 1:1. Dar po kelių minučių po perdavimo iš krašto lietuvių varžovai išsiveržė į priekį.

Mūsų šalies rinktinė metėsi į ataką, puikius šansus turėjo A.Kučys ir Faustas Steponavičius, tačiau komandai teko pripažinti varžovų pranašumą.