Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė kontrolines rungtynes pralaimėjo bendraamžiams iš Lenkijos

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinė šeštadienį svečiuose kontrolines rungtynes 0:3 (0:0) pralaimėjo bendraamžiams iš Lenkijos.
Lietuvos U-21 futbolo rinktinė
Lietuvos U-21 futbolo rinktinė / V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.
Temos: 2 UEFA Futbolas

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, nors kelias geras progas pasižymėti turėjo ir Lietuvos komanda. Rungtynių baigtį nulėmė du Mariuszo Stępinskio įvarčiai per keturias minutes antrojo kėlinio pradžioje – 48 ir 52 min.

Trečiąjį įvartį šeimininkams pelnė Bartolomiejus Pawlowskis (74 min.).

Lietuvos jaunimo rinktinei šios rungtynės buvo repeticija prieš 2015 metų Europos čempionato atrankos turnyro 1 grupės rungtynes su San marino komanda, kuris vyks birželio 6 dieną.