Lietuvos rinktinė po kapitonės įvarčio pranoko Kiprą

Antradienio vakarą Vilniaus LFF stadione Lietuvos moterų rinktinė sužaidė antrąsias rungtynes atrankoje į kitų metų Europos moterų futbolo čempionatą. Danielio Wimmerio treniruojama komanda 1:0 pranoko Kipro komandą.
Milda Liužinaitė
Milda Liužinaitė / Elvio Žaldario/LFF nuotr.

Pirmajame kėlinyje rimtesnės iniciatyvos neįgijo nė viena komanda, o štai antro kėlinio pradžia mūsiškėms susiklostė labai sėkmingai.

46-ąją minutę Liucija Vaitukaitytė klastingu baudos smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartininko aikštelę ir ten varžoves aplenkusi Lietuvos rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė pelnė pergalingą įvartį.

Su keturiais taškais lietuvės pakilo į antrą C1 grupės turnyro turnyro lentelės poziciją.

Elvio Žaldario/LFF nuotr. /Lietuvos rinktinės triumfas

Abiem komandoms tai buvo antrasis susitikimas atrankoje – penktadienį lietuvės išvykoje 2:2 sužaidė su Sakartvelo komanda, tuo tarpu Kipras savo aikštėje 0:3 pralaimėjo baltarusėms.

LFF prezidentas Edgaras Stankevičius jau anksčiau yra pareiškęs, kad su Rusijos karą Ukrainoje palaikančios Baltarusijos rinktine mūsų merginos nežais.

Dvikovos su baltarusėmis turėtų vykti gegužės 31-ąją namuose ir birželio 4 d. svečiuose. Tikėtina, kad lietuvėms šiuose mačuose bus įskaityti techniniai pralaimėjimai 0:3.

Į kitą etapą žengs tik grupės nugalėtoja.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti