Lionelio Messi įvartis nulėmė „Barcelona“ pergalę Karaliaus taurės ketvirtfinalyje

Trečiadienį vėlai vakare Ispanijoje sužaistos trejos Karaliaus taurės ketvirtfinalio rungtynės.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Didžiausio dėmesio sulaukusios rungtynės įvyko „Camp Nou“ stadione, kur vietos „Barcelona“ jėgas išbandė su Madrido „Atletico“ ekipa. Mačo pabaigoje įmuštas įvartis nulėmė katalonų ekipos pergalę rezultatu 1:0.

Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominuoti pradėjo šeimininkai, o pirmasis pavojingas epizodas prie Jano Oblako ginamų vartų kilo po Neymaro šūvio į vartų stačiakampį.

Visą pirmąjį kėlinį su kamuolio daugiau laiko buvo „Barcos“ žaidėjai. „Atletico“ kelis kartus bandė greitai kontratakuoti, tačiau Ter Stegenui vargo nebuvo.

Kitos 45 minutės buvo ganėtinai panašios ir „Barcelona“ toliau dominavo. Vis dėlto lemiamą įvartį pavyko pelnyti tik 85-ąją minutę, kai Juanfranas baudos aikštelėje prasižengė prieš Sergio Busquetsą.

Prie 11 metrų žymos stojo keturis kart geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi ir argentiniečio smūgį atrėmė „Atletico“ vartininkas, tačiau L.Messi ištaisė klaidą ir atšokusį kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės tarp Ispanijos čempionų ir vicečempionų „Vicente Calderon“ stadione įvyks sausio 28-ąją dieną.

Kitose rungtynėse „Villarreal“ minimaliu skirtumu taip pat pranoko Madrido „Getafe“, o „Malaga“ – Bilbao „Athletic“ susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Rezultatai:

„Barcelona“ 1 – 0 „Atletico“

85' [1 – 0] L.Messi

85' L.Messi („Barcelona“) nerealizavo 11m. baudinio

„Villarreal“ 1 – 0 „Getafe“

85' [1 – 0] Bruno

„Malaga“ 0 – 0 „Athletic Bilbao“

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams