„Liverpool“ apsukų nemažina: nupūtė ir „Chelsea“ vyrus

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau užtikrintai rungtyniauja pirmaujantis „Liverpool“ klubas. Trečiadienio vakarą Mersisaido komanda 4:1 namuose patiesė ant menčių kitą galiūną – Londono „Chelsea“.
„Liverpool“ pergalė
„Liverpool“ pergalė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

23-ąją minutę meistriškai tarp dviejų varžovų išlaviravo ir žaidimo ranka išvengė Diogo Jota – 1:0.

Baigiantis kėliniui Šiaurės Airijos atstovas Conoras Bradley persvarą įtvirtino.

Dvidešimtmečiui tai buvo pirmasis įvartis „Premier“ lygos istorijoje.

Dar iki pertraukos Diogo Jota uždirbo ir baudinį, bet Darwinas Nunezas smūgiavo į virpstą.

Antrajame kėlinyje po puikaus to paties C.Bradley perdavimo iš dešinės Dominikas Szoboszlai galva pelnė trečią įvartį, bet netrukus Christopheris Nkunku taikliu smūgiu vėl atstatė dviejų įvarčių skirtumą.

Tašką rungtynėse 79-ąją minutę padėjo Luisas Diazas.

Antrą poziciją išlaiko penkiais taškais atsiliekantis titulą ginantis „Manchester City“ klubas.

Pepo Guardiolos auklėtiniai 3:1 įveikė „Burnley“.

Šeimininkams du įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Julianas Alvarezas, po pertraukos pasižymėjo Rodri.

Jau per pridėtą laiką paguodos įvartį svečiams pelnė belgas Ameenas Al Dakhilas.

Trečiame trečiadienio mače Londono „Tottenham Hotspur“ namuose 3:2 pranoko „Brentford“ ekipą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti