„Liverpool“ pratęsė beveik mėnesį trunkantį WBA įvarčių badą

Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Liverpool“ klubas, rezultatu 1:0 išvykoje įveikęs „West Bromwich Albion“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį 45-tą minutę pelnė Roberto Firmino.
Roberto Firmino
Roberto Firmino / „Scanpix“ nuotr.

Tai jau ketvirtos rungtynės iš eilės, kai „West Bromwich Albion“ nesugebėjo pelnyti įvarčio. Beveik mėnesį arba daugiau nei 6 žaidimo valandas trunkantis WBA įvarčių badas tęsiasi nuo rungtynių su Londono „Arsenal“, kuris WBA laimėjo 3:1.

Vėliau buvo nulinės lygiosios su „Manchester United“, pralaimėjimas 0:2 „Watford“ ekipai ir 0:1 – „Southampton“ bei dabar „Liverpool“ vienuolikei. Su 44 taškais WBA lieka 8-toje pozicijoje.

„Liverpool“ klubas, kuris nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki septynių, su 66 taškais sugrįžo į trečią vietą.