„Liverpool“ užlipo į pirmą vietą, bet praradęs du taškus po keisto 11 m baudinio

Pascalio Grosso realizuotas 11 metrų baudinys per pridėtą laiką padėjo pasiekti lygiąsias „Brighton“ futbolininkams, nors „Liverpool“ vis tiek ir užlipo į Anglijos lygos rikiuotės viršūnę.
Juergenas Kloppas turėjo priekaištų teisėjams.
Jurgenas Kloppas turėjo priekaištų teisėjams. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

1:1 pasibaigusiame mače lemtingas momentas įvyko per pirmąją pridėto laiko minutę, kai Liverpulio komandai ginantis Andy Robertsonas užkliudė Danny Welbecko pėdą.

Iš pažiūros nekaltas epizodas, kai D.Welbeckas tik siekė kamuolio, tapo 11 m baudiniu po to, kai teisėjas pasitelkė VAR pagalbą.

P.Groosas smūgiavo tiesiai į vartų vidurį ir išplėšė lygiąsias, kurių pagal žaidimą „Brighton“ buvo vertas.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai nerealizavo 11 m baudinio, kai Nealas Maupay prašovė greta virpsto.

„Liverpool“ kamuolį į vartus pasiuntė pirmasis, bet Mohamedo Salaho įvartis nebuvo įskaitytas, kai VAR parodė, jog prieš iššokdamas prieš vartininką egiptietis per pusę pėdos buvo nuošalėje.

Įvartis krito 60 minutę. Tai Diogo Jota pelnė savo devintąjį įvartį Liverpulio klube. Gavęs kamuolį po M.Salaho perdavimo jis prasiveržė tarp dviejų gynėjų ir smūgiavo į vartų kampą.

Atrodė, kad „Liverpool“ pasieks pergalę, kai nuo atsarginių suolo į aikštę žengęs Sadio Mane nukreipė kamuolį galva į vartus, bet ir šis įvartis buvo neįskaitytas po vaizdo peržiūros.

„Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas nepatenkintas ir ginčydamasis su teisėjais paliko aikštę.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Juergenas Kloppas turėjo priekaištų teisėjams.

Vokietis kritikavo televizijos prodiuserius ir anksčiau, dėl rungtynių šeštadienį ankstyvo meto, nes „Liverpool“ žaidė Čempionų lygos rungtynes trečiadienį.

Anglijos lygoje čempionų titulą ginantis klubas pakilo į pirmąją vietą su 21 tašku po 10 mačų.

Bet tašku atsiliekantis „Tottenham Hotspur“ dar žais sekmadienį su Londono „Chelsea“, kuris su 18 taškų rikiuojasi trečias.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Manchester City“ šventė pergalę 5:0 prieš „Burnley“ po Riyado Mahrezo hat-trick.

Nors šį sezoną Mančesterio klubas nelijo įvarčiais, puolėjas iš Alžyro pasižymėjo 6 ir 22 minutėmis, o paskui ir 69-ąją.

Benjaminas Mendy (41) pelnė savo pirmąjį įvartį Mančesterio komandai, o Ferrenas Torresas įmušė pirmąjį savo įvartį Anglijos pirmenybėse.

R.Mahrezas tris įvarčius per vieną mačą pelnė pirmąsyk nuo 2015 metų, kai dar taip prisidėjo prie „Leicester City“ pergalės per čempionišką šio klubo sezoną.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas