„Esu nusivylęs“, – po 1:1 sekmadienį pasibaigusių rungtynių su Londono „Tottenham“ kalbėjo „Liverpool“ saugas iš Vengrijos.
Po jo įvarčio 18-ąją minutę „raudonieji“ pirmavo 1:0, bet pačioje antrojo kėlinio pabaigoje praleido išlyginamąjį Richarlisono smūgį (90 min.).
„Privalome atsibusti, nes jeigu ir toliau taip žaisime, tai turėsime būti patenkinti UEFA Konferencijų lyga (kitame sezone), – rėžė D.Szoboszlai.
– Nežinau, kodėl taip nutinka. Kodėl mes vis praleidžiame rungtynių pabaigose. Nuoširdžiai, nežinau. Vėl paskutinę minutę... Nebesuskaičiuoju, kiek kartų nutiko tas pats.“
Kaip rašo BBC, jau aštuntą sykį – tiek įvarčių varžovai įmušė „Liverpool“ klubui 90-ąją minutę arba vėliau šiame sezone.
Tai – „Premier“ lygos antirekordas, nors sezonas dar nesibaigė.
Ir visi šie praleisti įvarčiai „Liverpool“ klubui kainavo taškus.
Suskaičiuota, kad iš viso Arne Sloto auklėtiniai taip prarado 11 taškų.
Šiuo metu su 49-iais „raudonieji“, praėjusio sezono Anglijos čempionai, „Premier“ lygoje žengia 5 vietoje.

