2015 11 23 /22:48

Lukas Spalvis 96-ąją minutę išplėšė komandai pergalę Danijoje

Danijos futbolo čempionate dar vieną fantastišką pasirodymą surengė Lietuvos futbolo viltis Lukas Spalvis. Du lietuvio įvarčiai padėjo „Aalborg“ ekipai namuose 3:2 (0:1) įveikti „Randers“ ir pakilti į trečiąją vietą. L.Spalvis pergalingą įvartį pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką – 90+6 min.
Lukas Spalvis

Būtent lietuvio įvartis tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms lėmė „Aalborg“ komandos pergalę šiose rungtynėse.

Pirmajame kėlinyje jau 3-ąją minutę „Randers“ išsiveržė į priekį po E.Marxeno įvarčio.

63 min. rezultatą po L.Spalvio rezultatyvaus perdavimo išlygino T.Enevoldsenas, tačiau jau po 6 minučių į savus vartus įsimušė K.Petersenas ir „Randers“ pirmavo 2:1.

79 min. „Aalborg“ klubas gavo teisę baudos smūgiui ir L.Spalvis smūgiavo aplink sienelę ir tiesiai į apatinį vartų kampą.

„Aalborg“ turėjo ne vieną puikią progą ir nusipelnė pergalės, tačiau jos vos neprarado. Puolėjai neišnaudojo net kelių itin gerų progų, tačiau lietuvis išplėšė savo komandai pergalę, kai iki mačo pabaigos buvo likusios vos 6 sekundės.

Komandos draugo perdavimo sulaukęs Lietuvos rinktinės puolėjas spėjo apsisukti prie vartų ir nukreipti kamuolį į vartus.

Per 16 Danijos futbolo čempionato rungtynių L.Spalvis jau yra pelnęs 13 įvarčių ir tvirtai pirmauja snaiperių įskaitoje.